Specjalista ds. Sprzedaży Usług Serwisowych

ABB Sp. z o.o.

Aleksandrów Łódzki

Opis stanowiska

  • Intensywne pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie i rozwój kontaktów handlowych z obecnymi kontrahentami na terenie Polski, w szczególności w zakresie usług serwisowych;

  • Identyfikacja kluczowych klientów oraz opracowanie planów sprzedażowych w odniesieniu do potencjału rynku i oferty firmy ABB w zakresie usług i produktów;

  • Przygotowanie ofert handlowych;

  • Proponowanie rozwiązań technicznych we współpracy z Działem Technicznym;

  • Sprzedaż usług serwisowych i produktów;

  • Udział w akcjach promocyjnych i marketingowych promujących nowoczesne metody zdalnego wsparcia klientów z portfolio cyfrowych usług serwisowych ABB;

  • Śledzenie postępu technicznego oraz inicjowanie prac doskonalących rozwiązania produktów i usług serwisowych;

  • Prowadzenie prezentacji produktowych i usług serwisowych;

  • Prowadzenie negocjacji handlowych.

Wymagania

  • Wykształcenie techniczne preferowane elektryczne, mechanika i budowa maszyn, automatyka;

  • Minimum 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;

  • Dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację w międzynarodowym środowisku;

  • Umiejętność pracy pod presją czasu;

  • Wysoko rozwinięte zdolności negocjacyjne;

  • Orientacja na klienta, umiejętność budowania dobrych relacji biznesowych;

  • Prawo jazdy kategorii B;

  • Łatwość w uczeniu się i poznawaniu nowoczesnych technologii i rozwiązań technicznych;

  • Umiejętność planowania i myślenia strategicznego;

  • Doświadczenie w sprzedaży usług z zakresu automatyki, informatyki, elektroniki, elektrotechniki będzie dodatkowym atutem;

  • Doświadczenie w sprzedaży B2B będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie;

  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach;

  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności;

  • Miłą atmosferę pracy.

Ostatnia aktualizacja:
20.12.2018

Branża / kategoria:
Przemysł / Produkcja, Sprzedaż / Obsługa klienta