Specjalista ds. administracji z j. niemieckim

CPL JOBS Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Cpl Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources, świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów. Dla naszego międzynarodowego klienta poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. administracji z j. niemieckim.

Opis stanowiska:

  • wsparcie europejskich oddziałów w procesie imporu / eksportu,
  • monitorowanie przesyłek i wprowadzanie informacji do systemu,
  • sprawdzanie poprawności opisu paczek i deklaracji klientów,
  • nadzór nad dokumentacją,
  • usprawnianie wewnętrznych procedur.

Wymagania:

  • doskonałe umiejętności komunikacyjne,
  • dobra znajomość j. niemieckiego (min. B1) i bardzo dobra j. angielskiego,
  • umiejętność pracy w programie MS Excel,
  • dobra ogranizacja pracy i odpowiedzialność.

Oferujemy:

  • możliwość budowania kariery w międzynarodowej firmie,
  • profesjonalne szkolenia,
  • wsparcie rozwoju zawodowego,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • dodatkowe benefity socjalne.

Ostatnia aktualizacja:
04.01.2017

Branża / kategoria:
Administracja biurowa, Logistyka / Dystrybucja