Kierownik Zespołu Sprzedaży

Allfinanz Sp. z o. o.

Łódź Piotrków Trybunalski Pabianice Tomaszów Mazowiecki Bełchatów Zgierz Skierniewice Radomsko Kutno Zduńska Wola Sieradz Łowicz Wieluń Opoczno Aleksandrów Łódzki Ozorków Łask Rawa Mazowiecka Głowno Łęczyca Koluszki Brzeziny

Opis stanowiska

  • Zbudowanie od postaw Zespołu Sprzedaży

  • Wdrażanie nowych osób do współpracy

  • Kreowanie i koordynacja pracy podległego zespołu

  • Realizacja celów biznesowych oraz planów sprzedażowych

  • Utrzymywanie efektywnych relacji z zespołem oraz wpółpraca z koordynatorem

  • Motywowanie zespołu w zakresie sprzedaży

  • Prowadzenie szkoleń produktowych oraz sprzedażowych

  • Prowadzenie analiz oraz raportowanie bieżących wyników

Wymagania

  • Doświadczenia w sprzedaży produktów inwestycyjnych oraz ubezpieczeń na życie

  • Znajomości przepisów oraz produktów inwestycyjnych i ubezpieczeń życiowych

  • Doświadczenia w prowadzeniu szkoleń

  • Doświadczenia w zarządzaniu podległym zespołem współpracowników

  • Umiejętności motywowania zespołu do osiągania wyznaczonych celów

  • Samodzielności oraz bardzo dobrej organizacji pracy

  • Znajomości narzędzi oraz systemów informatycznych

  • Wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalnych

  • Łatwości w nawiązywaniu relacji biznesowych

  • Gotowości do wyjazdów biznesowych

  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Stabilne warunki i długofalową współpracę w przyjemnej atmosferze z określoną ścieżką rozwoju

  • Motywujący system wynagrodzenia

  • Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Dynamiczne środowisko pracy

  • Prywatna opieka medyczna

Ostatnia aktualizacja:
06.12.2018

Branża / kategoria:
Kadra zarządzająca, Sprzedaż / Obsługa klienta