Kierownik robót w branży elektroenergetycznej

EL SERWIS Jarosław Mirzejewski

Opis stanowiska

  • Planowanie, organizacja, kierowanie i nadzór nad robotami budowlanymi w zakresie branży elektroenergetycznej w sposób zgodny z prawem budowlanym oraz obowiązującymi procedurami w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną oraz harmonogram prac

  • Nadzór oraz koordynacja ekip pracowniczych oraz podwykonawców

  • Analiza i weryfikacja dokumentacji technicznej, sporządzanie dokumentacji powykonawczej

  • Udział merytoryczny w negocjacjach cenowych

  • Weryfikacja techniczna i merytoryczna ofert dostawców oraz podwykonawców, konfrontacja zamiennych rozwiązań technologicznych i materiałowych

  • Czynny udział w procesie ofertowania prac, kontrola budżetu oraz systematyczne rozliczanie robót instalacyjnych

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne kierunkowe w specjalności elektroenergetycznej

  • Uprawnienia budowlane w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych bez ograniczeń

  • Min. 3 lata doświadczenia w realizacji i zarządzaniu projektami branżowymi obejmującymi sporządzanie projektów, dostawę, montaż oraz uruchomienie kompletnych instalacji elektroenergetycznych oraz niskoprądowych

  • Min. 2 lata doświadczenia w realizacji i zarządzaniu robotami branżowymi obejmującymi sporządzanie projektów, dostawę, montaż oraz uruchomienie infrastruktury energetycznej zawodowej w postaci sieci napowietrznych Nn oraz SN, linii kablowych Nn oraz SN

  • Znajomość rynku dostawców i producentów w branży elektrycznej i energetycznej (energetyki zawodowej)

  • Biegła obsługa oprogramowania: Norma PRO, Auto-Cad oraz pakiet Office

  • Mile widziany język angielski w stopniu komunikatywnym

  • Umiejętność analitycznego myślenia, inicjatywa własna, odpowiedzialność

Oferujemy

  • Interesującą pracę w młodym, prężnym i wysoce kompetentnym zespole

  • Wspólny rozwój w dynamicznej firmie

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub kontrakt na atrakcyjnych warunkach

  • Możliwość rozwoju i awansu zawodowego

  • Atrakcyjny system szkoleń podnoszących kwalifikacje zawodowe

  • ambitna praca w kompetentnych zespołach kierunkowych

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji w kierunku energetyki zawodowej, automatyki przemysłowej, instalacji elektrycznych,  instalacji niskoprądowych oraz sieci teletechnicznych w obiektach kubaturowych ogólnie pojętych

Ostatnia aktualizacja:
20.02.2019

Budownictwo / Geodezja, Inżynieria / Projektowanie, Kadra zarządzająca