Asystent Projektanta

MONNARI TRADE S.A.

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

  • współpraca przy tworzeniu projektów odzieży damskiej, zgodnych z koncepcją marki,

  • zaangażowanie na każdym etapie cyklu życia produktu począwszy od koncepcji projektu, poprzez m.in. dobór materiałów i dodatków, wypełnianie dokumentacji techniczno-technologicznej (karty produktu) aż  do wprowadzenia produktu do produkcji.

Wymagania

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe,

  • umiejętność tworzenia projektów -talent twórczy, zgodnie z obowiązującymi trendami mody,

  • znajomość podstawowych technologii produkcji odzieży,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym w mowie i piśmie,

  • znajomość rynku dostawców tkanin i dodatków będzie dodatkowym atutem,

  • wysoki poziom dbałości o jakość wykonywanych pod presją czasu zadań,

  • umiejętność sprawnej organizacji pracy,

  • dyspozycyjność, zaangażowanie, odpowiedzialność,

  • niezbędna znajomość programu COREL DRAW.

Oferujemy

Oferujemy:
Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego w wiodącej firmie wyznaczającej nowe trendy w branży.

Ostatnia aktualizacja:
27.02.2019

Branża / kategoria:
Media / Sztuka / Rozrywka, Przemysł / Produkcja