Senior IT Specialist

Corning Optical Communications Polska Sp. z o.o.

Stryków

Opis stanowiska

JAKIE BĘDĄ TWOJE ZADANIA:

  • Utrzymanie i rozwój aplikacji wspierających systemy produkcyjne

  • Analiza błędów występujących w systemach i ich usuwanie

  • Rozwiązywanie bieżących problemów związanych z urządzeniami i aplikacjami w obszarach informatycznych

  • Dostarczanie usług zgodnie z obowiązującymi standardami i procedurami

  • Poszukiwanie ulepszeń w zakresie poprawy wydajności i efektywności usług

  • Tworzenie dokumentacji technicznej i procedur w zakresie IT

  • Uczestnictwo w projektach lokalnych i międzynarodowych

Wymagania

CZEGO OCZEKUJEMY:

  • Wykształcenie wyższe informatyczne

  • Min. 3 letnie doświadczenie w obszarze IT lub na podobnym stanowisku

  • Dobra znajomość języka angielskiego (praca w środowisku międzynarodowym)

  • Wiedza z zakresu różnych dziedzin informatyki jak: znajomość sprzętu komputerowego, baz danych, systemów operacyjnych, sieci LAN i WAN

  • Umiejętność programowania, rozwiązywania problemów i pracy w zespole

  • Wysokie zdolności interpersonalne i analityczne

Oferujemy

CO ZYSKUJESZ:

  • Przyjazną atmosferę w pracy

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Wynagrodzenie adekwatne do prezentowanych umiejętności i doświadczenia

  • Pakiet benefitów, w tym premię roczną, opiekę medyczną, dofinansowanie do karty MultiSport oraz do posiłków (kantyna w miejscu pracy), program doceniania i nagradzania

  • Duże możliwości rozwoju w międzynarodowej firmie, w tym udział w szkoleniach, programach rozwojowych oraz mentoringowych

Ostatnia aktualizacja:
20.03.2019

Branża / kategoria:
Informatyka / Administracja