Technik serwisu maszyn i urządzeń - bez doświadczenia

Grafton Recruitment

Opis stanowiska

Nasz klient, międzynarodowa firma z branży recyklingowej, poszukuje kandydatów na stanowisko Technika Serwisu Maszyn i Urządzeń Przemysłowych.

Do zadań na tym stanowisku będzie należeć:
  • sprawowanie nadzoru nad poprawną pracą maszyn,
  • konserwacja i serwisowanie maszyn,
  • przeglądy i naprawa maszyn,
  • analiza usterek.

Wymagania

  • Wykształcenie średnie,
  • Wiedza z zakresu Elektrotechniki, Mechaniki oraz Hydrauliki Siłowej,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Znajomość obsługi komputera.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Praca w systemie 1-zmianowym od poniedziałku do piątku,
  • Opieka medyczna,
  • Ubezpieczenie na życie,
  • Kursy techniczne,
  • Przyjazna atmosfera pracy.

Ostatnia aktualizacja:
17.01.2017

Branża / kategoria:
Praca fizyczna, Serwis / Technika / Montaż