Magazynier

Barsan Global Logistics Polska Sp. z o.o.

Pabianice

Opis stanowiska

  • Przyjmowanie towarów do magazynu (odbiór jakościowy oraz ilościowy)

  • Prowadzenie załadunku towarów na samochody lub inne środki transportu

  • Prowadzenie rozładunku i układanie towaru w magazynie

  • Obsługiwanie magazynowych systemów informacyjnych

  • Przechowywanie składowanego materiału oraz sprawdzanie jego kompletności

  • Sporządzanie dokumentacji magazynowej

  • Dbanie o porządek i czystość w magazynie

  • Przestrzeganie instrukcji eksploatacji urządzeń, konserwowanie sprzętu, zgłaszanie awarii

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy w magazynie (minimum 2 lata)

  • Uprawnienia do kierowania wózkiem widłowym i doświadczenie w tym zakresie będzie dodatkowym atutem

  • Gotowość do doskonalenia swoich umiejętności zawodowych

  • Umiejętność pracy pod presją czasu, zdolność do pracy w nadgodzinach

  • Zaangażowanie oraz sumienność w pełnieniu obowiązków

  • Poczucie odpowiedzialności i motywacja do pracy

  • Punktualność, dokładność

Oferujemy

  • Pracę na umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się, stabilnej międzynarodowej firmie

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Praca w pełnym wymiarze (w systemie III zmianowym)

  • Przyjazną atmosferę oraz wsparcie całego działu

Ostatnia aktualizacja:
24.02.2019

Branża / kategoria:
Logistyka / Dystrybucja, Praca fizyczna