Młodszy specjalista obsługi logistycznej

Opis stanowiska

Wybrana osoba będzie odpowiedzialna za:

  • utrzymywanie kontaktu z klientem oraz firmami przewozowymi,

  • nadzorowanie i uczestniczenie w procesie logistycznym polegające na przyjęciu, magazynowaniu, kontrolowaniu i przygotowaniu, a także rozliczaniu wysyłek,

  • obsługę administracyjną biura,

  • prowadzenie korespondencji mailowej,

  • sporządzanie raportów i zestawień statystycznych.

Wymagania

Jeśli:

  • masz minimum średnie wykształcenie,

  • masz wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne,

  • jesteś nastawiony na współpracę,

  • znasz język angielski na poziomie dobrym,

  • swobodnie posługujesz się pakietem Microsoft Office, w tym zwłaszcza MS Excel,

  • posiadasz umiejętność planowania oraz umiejętności analityczne,

  • jesteś osobą rzetelną,

A ponadto:

  • znasz procesy logistyczne,

  • wykazujesz inicjatywę w działaniu,

  • jesteś gotowa / gotowy do pracy w systemie zmianowym (możliwe różne godziny pracy - pomiędzy 7.00 a 18.00).

To właśnie Ciebie szukamy!

Mile widziana będzie znajomość programów HTS/ IMI i obiegu dokumentacji magazynowej.

Oferujemy

Oferujemy Ci:

  • kompleksowy program szkoleniowy wprowadzający w zakres obowiązków,

  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej (Medicover) oraz zajęć sportowo-rekreacyjnych (Multisport),

  • możliwość uczestnictwa w programach wolontariatu oraz w imprezach integracyjnych,

  • pracę wśród przyjaznych ludzi, którzy kochają to, co robią,

  • możliwość rozwoju zawodowego w strukturach globalnej korporacji: rekrutacje wewnętrzne pozwalają wielu naszym pracownikom zdobywać nowe doświadczenia zarówno w strukturach DB Schenker Polska, jak i w oddziałach naszej firmy za granicą.

Ostatnia aktualizacja:
28.12.2018

Branża / kategoria:
Sprzedaż / Obsługa klienta