Kucharz (k/m)

Orbis S.A.

Opis stanowiska

UMIEJĘTNOŚCI I OSOBOWOŚĆ

  • Jesteś pasjonatem gotowania

  • Lubisz karmić ludzi i zadowolenie gości jest dla Ciebie priorytetem

  • Cenisz prostotę i naturalne składniki, chętnie poznajesz nowe smaki

  • Emanujesz pogodą ducha i życzliwością

  • Nie boisz się szybkiego tempa pracy

Wymagania

MISJA

Zostaniesz mistrzem wydawania dużej liczby śniadań w ciągu jednego poranka oraz przygotowywania dań z karty po godz. 12:00.

Razem z nami będziesz poszukiwać inspiracji na nowe dania, czerpiąc z najnowszych trendów w kulturze i designie.

OCZEKIWANIA

Hotel pracuje 24/7, więc może się zdarzyć, że będziemy Cię potrzebować w weekendy/święta albo w godzinach nocnych.

Oferujemy

OFERUJEMY

  • umowę o pracę

  • premie co 6 miesięcy i nagrody specjalne

  • kartę zniżkową na noclegi i usługi gastronomiczne w hotelach AccorHotels na całym świecie

  • wczasy pod gruszą

  • darmowy lunch

  • strój służbowy/uniform

  • prywatną opiekę medyczną Medicover, kartę Multisport, grupowe ubezpieczenie PZU

  • bycie częścią społeczności ponad 300 kucharzy

  • możliwość uczenia się od doświadczonych kolegów z innych marek

Ostatnia aktualizacja:
26.05.2019

Branża / kategoria:
Gastronomia / Catering, Turystyka / Hotelarstwo