Specjalista ds. kontrolingu

mFinanse S.A.

Opis stanowiska

Potrzebne Ci będzie:

  • minimum 5 letnie doświadczenie w obszarze controlingu

  • zaawansowana znajomość programów Microsoft Office

  • umiejętność analizowania danych, efektywnego raportowania, wyciągania wniosków i rekomendowania rozwiązań

  • doświadczenie w codziennej współpracy z obszarem sprzedaży w zakresie analizy rentowności produktów, kanałów dystrybucji itp.

  • doświadczenie w zakresie usprawniania procesów kontrolingowych,

  • umiejętności pracy ze znaczną ilością zadań, samodzielność w działaniu i umiejętność ustalania priorytetów

  • dokładność, skrupulatność, rzetelność

  • zaangażowanie, komunikatywność i nastawienie na cel

  • znajomość narzędzi takich jak Qlik, Tableau, Power BI będzie bardzo silnym atutem

  • dobra organizacja pracy

Wymagania

Twoje zadania:

  • przygotowanie raportów na potrzeby Zarządu oraz Pionu Finansów, w tym dane do:

    • bieżącego raportowania i monitorowania sprzedaży,

    • raportowania wyników finansowych w odniesieniu do budżetu i forecastu

    • przygotowanie raportów ad hoc

  • współpracę przy rozwoju oraz wdrażaniu narzędzi IT, w obszarze kontrolingu sprzedaży i rozliczeń

  • wsparcie analityczne pionu sprzedaży w przeprowadzaniu analiz biznesowych

  • udział w projektach rozwojowych

  • wdrażanie nowych narzędzi w obszarze kontrolingu sprzedaży i rozliczeń

Oferujemy

Od nas dostaniesz:

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Kartę sportową

  • Atrakcyjne miejsce pracy w centrum Łodzi

  • Swobodny dress code

  • Możliwość rozwoju w ramach grupy mBanku

  • Pyszną kawę i owoce

Ostatnia aktualizacja:
23.02.2019

Branża / kategoria:
Finanse / Bankowość, Księgowość / Audyt / Podatki