Regionalny Kierownik Sprzedaży

Klient portalu Praca.pl

Łódzkie I Małopolskie

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:

  • zarządzanie siecią sklepów zlokalizowanych w podległym regionie

  • realizację targetów sprzedażowych

  • nadzór nad przestrzeganiem przez sklepy obowiązujących procedur i standardów

  • efektywne zarządzanie podległym zespołem

  • szkolenie oraz motywowanie podległych pracowników, wyznaczanie i egzekwowanie wyznaczonych celów

  • raportowanie do Zarządu

Wymagania

  • 2 letnie doświadczenie na stanowisku RKS w sieci handlowej, mile widziane doświadczenie w branży telekomunikacyjnej

  • udokumentowane sukcesy w zakresie sprzedaży oraz zarządzania zespołem

  • wysokie umiejętności interpersonalne

  • umiejętność planowania i realizacji zadań

  • silna orientacja na cel

  • gotowość do pracy we wskazanym regionie

  • prawo jazdy kategorii B

Oferujemy

  • umowę o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku

  • wynagrodzenie podstawowe i atrakcyjny system premiowy uzależniony od wyników

  • niezbędne narzędzia do wykonywania pracy

Ostatnia aktualizacja:
03.03.2017

Branża / kategoria:
Kadra zarządzająca, Sprzedaż / Obsługa klienta