Sieć restauracji poszukuje pracowników

Progres Sp. z o.o. Sp. k.

Mile widziane doświadczenie w gastronomii-możliwość przyuczenia.

Zadania:

- Przygotowywanie posiłków

Oczekujemy:

- Aktualnej książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych,

- Zaangażowania.

Oferujemy:

- Pracę stałą, w systemie zmianowym, 10 godzinnym ( w godzinach pracy restauracji),

- Przyjazną atmosferę w pracy,

- Atrakcyjną stawkę godzinową.

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV.

Informujemy, iż niniejsza oferta jest ofertą pracy tymczasowej.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883).

Informacje dodatkowe

Wymiar etatu:
Pełny etat

Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia

Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia

Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia

Branża / kategoria:
Katering / Gastronomia