Technik Obsługi Obiektu

Sodexo Polska Spółka z o. o.

Stryków

Opis stanowiska

Do obowiązków zatrudnionej osoby będzie należało:

  • Prowadzenie przeglądów budynku oraz urządzeń technicznych

  • Nadzór nad prawidłową, bieżącą eksploatacją budynku

  • Obsługa techniczna systemów wentylacji, klimatyzacji, elektroenergetycznych, hydraulicznych

  • Usuwanie awarii

  • Monitoring mediów

  • Nadzorowanie pracy firm podwykonawczych

Wymagania

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenie średnie techniczne lub zawodowe

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Znajomości i umiejętności obsługi systemów: elektrycznych, HVAC, wodno-kanalizacyjnych, instalacji gazowych.

  • Uprawnienia SEP min. Gr.1 (Gr.2 i 3 mile widziane).

  • Prawo jazdy kat. B

  • Dodatkowym atutem będzie posiadanie uprawnień pomiarowych w zakresie urządzeń elektroenergetycznych oraz uprawnień do obsługi podnośników samojezdnych i nożycowych

Oferujemy

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Pracę na pełen etat

  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu – naszym priorytetem jest awans wewnętrzny

  • Atrakcyjny pakiet socjalny

  • Miłą i życzliwą atmosferę pracy

Ostatnia aktualizacja:
27.12.2018

Branża / kategoria:
Praca fizyczna, Serwis / Technika / Montaż