Monter/ Nawijacz/ Operator

Adecco Poland Sp. z o.o.

Łódź Aleksandrów Łódzki Zgierz

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa, 40% dodatek do zmiany nocnej, dodatek za pracę w systemie czterobrygadowym)
  • możliwość zatrudnienia bezpośredniego przez firmę ABB
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w systemie 3 zmian 4 brygad
  • możliwość zakupu pakietu sportowego OK SYSTEM w korzystnej cenie

Zadania:

  • obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych takich jak: nawijarki uzwojeń, stoły montażowe, narzędzia ręczne i tym podobne
  • nawijanie uzwojeń dolnego i górnego napięcia
  • montaż części aktywnej na stole montażowym oraz wykonywanie połączeń DN i GN transformatora

Wymagania:

  • motywacja do pracy
  • zdolności manualne
  • dyspozycyjność do pracy w pełnym wymiarze godzin
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Numer referencyjny: MNO/LDZ/2018

Informacje dodatkowe

Wymiar etatu:
Pełny etat

Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony

Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia

Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia

Branża / kategoria:
Produkcja