Doradca serwisowy (Klient biznesowy)

MOTOKARIERA S.C.

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

  • telefoniczna obsługa serwisowa klientów biznesowych,

  • pomoc przy umawianiu wizyt w serwisach na terenie całego kraju,

  • wsparcie techniczne,

  • autoryzacja napraw.

Wymagania

Oczekiwania naszego Klienta:

  • preferowane acz nie obligatoryjne doświadczenie na stanowisku doradcy serwisowego ,

  • zainteresowanie motoryzacją,

  • umiejętność budowania długotrwałych relacji z klientami,

  • komunikatywność, otwartość,

  • wielozadaniowość, skrupulatność, umiejętność pracy pod wpływem stresu,

  • znajomość programów Auto Stacja i Auto Team mile widziana,

  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

Nasz klient oferuje:

  • stabilną pracę w dużej firmie dealerskiej reprezentującej markę z dużym potencjałem rozwojowym

  • motywacyjny system wynagradzania.

Ostatnia aktualizacja:
22.12.2017

Motoryzacja, Serwis / Technika / Montaż, Sprzedaż / Obsługa klienta