Specjalista ds. Obsługi Klienta

Spedimex Sp. z o.o.

Stryków

Opis stanowiska

  • obsługa klienta – kontakt mailowy

  • prowadzenie procesu reklamacyjnego

  • raportowanie wewnętrzne i zewnętrzne

  • ścisła współpraca z magazynem

Wymagania

  • podstawowej znajomości j. angielskiego

  • motywacji do podjęcia stabilnej pracy na pełen etat

  • doświadczenia w obsłudze klienta

  • zaangażowania w realizację powierzonych zadań

  • odpowiedzialności za wykonywaną pracę

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat

  • terminowe comiesięczne wynagrodzenie

  • pracę w firmie o ukierunkowanej wizji rozwoju i celach

  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia i pakietu sportowego

  • dofinansowanie do okularów

  • bezpłatną opiekę medyczną w najlepszej w Polsce sieci placówek prywatnych

Ostatnia aktualizacja:
26.09.2018

Branża / kategoria:
Sprzedaż / Obsługa klienta