Młodszy Specjalista ds rozliczeń

Coberon Chronos Group

Opis stanowiska

Zakres odpowiedzialności:

  • rozliczanie projektów sprzedażowych, wystawianie faktur

  • weryfikacja dokumentów związanych z realizowanymi projektami

  • monitorowanie należności i rozliczanie partnerów handlowych

  • prowadzenie czynności windykacyjnych

  • współpraca z innymi działami firmy

  • tworzenie zestawień oraz raportów

  • inne związane z obsługą procesu sprzedaży

Wymagania

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe lub student ostatniego roku

  • mile widziane min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku

  • umiejętności prowadzenia korespondencji biznesowej i redagowania tekstów

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

  • komunikatywność

  • zaangażowanie

  • umiejętność pracy w zespole

  • systematyczność i terminowość

Oferujemy

Firma oferuje:

  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie w branży IT

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • otwarta i przyjazna atmosfera pracy w zgranym zespole

  • dodatkowe benefity (ubezpieczenie medyczne, dofinansowanie do pakietu sportowego)

  • niezbędne narzędzia pracy (laptop, tel. komórkowy)

Ostatnia aktualizacja:
27.08.2017

Branża / kategoria:
Administracja biurowa, Księgowość / Audyt / Podatki