Elektromonter (m/k)

Trenkwalder

Zgierz

Opis stanowiska

  • prefabrykacja szaf sterowniczych i rozdzielni elektrycznych,

  • wykonywanie operacji montażu instalacji zgodnie z obowiązującymi przepisami i instrukcjami w celu zapewnienia jego prawidłowego przebiegu,

  • udział w testach rozruchowych i odbiorowych,

  • bieżące informowanie przełożonego o stanie prowadzonych spraw.

Wymagania

  • montaż instalacji,

  • prefabrykacja szaf sterowniczych,

  • wykształcenie średnie – elektryczne, elektromechaniczne,

  • uprawnienia SEP do 1kV,

  • doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy

  • zatrudnienia bezpośrednio u pracodawcy,

  • umowę o pracę,

  • możliwość awansu,

  • możliwość rozwoju (profesjonalne szkolenia),

  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia,

  • dofinansowanie do wczasów,

  • opieka zdrowotna,

  • bony świąteczne,

  • imprezy integracyjne.

Ostatnia aktualizacja:
07.12.2017

Branża / kategoria:
Przemysł / Produkcja, Serwis / Technika / Montaż