Menedżer Zespołu Sprzedaży

Aviva Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Najważniejsze zadania menedżera zespołu to:

  • rekrutacja i wdrażanie do pracy nowych członków zespołu,

  • odpowiedzialność za realizację planu sprzedaży,

  • szkolenie, motywowanie oraz monitorowanie pracy członków zespołu,

  • dbanie o jakość sprzedaży,

  • uczestniczenie w projektach o charakterze sprzedażowym - wdrażanie nowych produktów, aktywizowanie sprzedaży, wprowadzanie nowych standardów pracy.

Wymagania

Idealnego kandydata na Menedżera Zespołu cechuje:

  • doświadczenie w sprzedaży – bardzo mile widziane w branży ubezpieczeniowej,

  • bardzo mile widziane doświadczenie w rekrutacji,

  • wyższe wykształcenie,

  • inicjatywa w działaniu, proaktywność.

Oferujemy

Naszym menedżerom oferujemy:

  • motywacyjny system wynagradzania,

  • jasno określoną ścieżkę rozwoju zawodowego,

  • profesjonalny system szkoleń menedżerskich,

  • wsparcie na każdym etapie wdrożenia do zawodu.

Ostatnia aktualizacja:
01.01.2017

Finanse / Bankowość, Kadra zarządzająca, Sprzedaż / Obsługa klienta, Ubezpieczenia