PPK Senior Sales Manager

Nationale-Nederlanden

Opis stanowiska

Zainteresowanym współpracą z nami oferujemy:

  • Udział w projekcie o dużym potencjale sprzedaży (PPK to nowy produkt wynikający z ustawy, z którego skorzysta większość firm)

  • Atrakcyjne wynagrodzenie z częścią stałą i konkurencyjną częścią zmienną

  • Samochód służbowy

  • Pakiet benefitów (opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe)

  • Szkolenia i certyfikacje

Wymagania

Do Twoich obowiązków należeć będzie:

  • Samodzielne pozyskiwanie największych klientów korporacyjnych, dużych i średnich przedsiębiorstw (zatrudniających powyżej 250 osób)

  • Aktywna samodzielna sprzedaż Pracowniczych Planów Kapitałowych

  • Promocja PPK na branżowych wydarzeniach i szkoleniach

  • Edukacja klientów w zakresie produktu, zbieranie i adresowanie potrzeb klientów

  • Koordynacja wdrożenia produktu u klienta

  • Zarządzanie dokumentacją, planowanie i raportowanie sprzedaży

Oferujemy

Idealnego Kandydata cechuje:

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w samodzielnym pozyskiwaniu klientów korporacyjnych

  • Poparta sukcesami  sprzedaż złożonych produktów (np. finansowych)

  • Dojrzałość biznesowa, duża dynamika działania i nastawienie na ponadprzeciętne rezultaty

  • Swoboda w prowadzeniu negocjacji biznesowych w języku angielskim

Ostatnia aktualizacja:
28.03.2019

Branża / kategoria:
Sprzedaż / Obsługa klienta, Ubezpieczenia