Specjalista kontroli jakości (m/k)

Trenkwalder Benefit Sp. z o.o.

Aleksandrów Łódzki

Opis stanowiska

  • praca w zakładzie produkującym urządzenia przekształcania mocy i napędów,

  • przeprowadzanie kontroli międzyoperacyjnej,

  • dzienne raportowanie do przełożonego o wynikach badań, reagowanie w sytuacji wykrycia niezgodności,

  • uczestniczenie oraz realizowanie zadań w projektach ciągłego usprawniania procesu.

Wymagania

  • wykształcenie minimum średnie (elektryka, automatyka, elektromechanika),

  • wysoko rozwinięta umiejętność organizacji pracy własnej,

  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole oraz współpracy z pozostałymi działami zakładu,

  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej (znajomość schematów elektrycznych),

  • umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi,

  • dokładność i skrupulatność w wykonywaniu zadań.

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową na pełny etat,

  • atrakcyjne wynagrodzenie, dodatki płacowe,

  • pracę w renomowanej firmie,

  • pakiet benefitów (OK System, ubezpieczenie grupowe),

  • możliwość uzyskania dodatkowych uprawnień.

Ostatnia aktualizacja:
12.10.2017

Branża / kategoria:
Kontrola jakości, Przemysł / Produkcja