Pracownik Sortowni w Sekcji Międzynarodowej

Agencja Pracy Czasowej TEMPUS A

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

  • przyjmowanie transportu,

  • rozładunek oraz załadunek towarów,

  • skanowanie przesyłek kurierskich skanerem magazynowym,

  • przekazywanie przesyłek w kierunku dalszej wysyłki.

Wymagania

  • niekaralność,

  • podstawowa znajomość obsługi komputera,

  • chęć do podjęcia długoterminowego zatrudnienia,

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

  • pracę w międzynarodowej firmie,

  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,

  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie ze składkami ZUS,

  • stawkę godzinową: 13 zł brutto,

  • pracę pn - pt w godzinach 12:00/13:00-20:00/21:00,

  • pracę bez weekendów pracujących.

Ostatnia aktualizacja:
09.03.2017

Branża / kategoria:
Logistyka / Dystrybucja, Praca fizyczna