Projektant sieci telekomunikacyjnych

TP TELTECH Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Zadania:

  • Przygotowywanie dokumentacji budowlanej, wykonawczej i powykonawczej.

  • Wykonywanie projektów telekomunikacyjnych - stacyjnych i liniowych, szczególnie z zakresu FTTH.

  • Wykonywanie uzgodnień i wizji lokalnych na obiektach.

  • Współpraca z jednostkami administracji publicznej.

Wymagania

Wymagania:

  • Uprawnienia budowlane do projektowania w telekomunikacji potwierdzone aktualnym wpisem do Izby.

  • Znajomość programu AutoCad, Visio, Corel, QGIS.

  • Umiejętność analizy wytycznych Inwestora.

  • Znajomość Prawa Budowlanego.

  • Komunikatywność.

  • Umiejętność pracy w zespole.

  • Prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy

Oferujemy:

  • Możliwość współpracy w oparciu o umowę B2B.

  • Prywatną opiekę medyczną.

  • Komputer służbowy.

  • Specjalistyczne szkolenia zapewniające rozwój.

  • Realizację ciekawych projektów.

Ostatnia aktualizacja:
23.10.2020

Budownictwo / Geodezja, Inżynieria / Projektowanie, Telekomunikacja