Technik / Inżynier Serwisu Mobilnego

HR Wise Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Obowiązki:

  • Utrzymanie ruchu instalacji gazów technicznych w tym ON-SITE - zbiorników na terenie Klientów firmy (rejon: woj. śląskie - łódzkie - małopolskie),

  • Naprawy i przeglądy armatury oraz oprzyrządowania kontrolno - pomiarowego,

  • Bieżąca udział w rozruchu nowych instalacji, kontrola i konserwację,

  • Interwencje awaryjne na instalacjach u klientów,

  • Kontakt z Urzędem Dozoru Technicznego

  • Kontakty ze służbami serwisowymi dostawców urządzeń,

  • Nadzorowanie podwykonawców w trakcie prac montażowych/ remontowych na instalacjach,

  • Prowadzenie dokumentacji instalacji gazów technicznych.

Wymagania

Oczekiwania:

  • Wykształcenie min. średnie techniczne - preferowane: automatyka, elektryka,

  • Min. 2 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku w utrzymaniu ruchu AKPiA, elektrycznego, w serwisie lub usługach technicznych,

  • Mile widziane doświadczenie w pracach z instalacjami gazowymi takimi jak: sprężarki, pompy, agregaty chłodnicze,

  • Znajomość budowy i zasad instalacji gazowych,

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej (schematy technologiczne, elektryczne),

  • Prawo jazdy kategorii B i gotowość do podróży służbowych,

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,

  • Samodzielność, dobra organizacja pracy, umiejętność pracy pod presją czasu, komunikatywność.

Oferujemy

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia,

  • Samodzielne stanowisko w pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,

  • Wsparcie merytoryczne,

  • Niezbędne narzędzia pracy - laptop, telefon, samochód,

  • Atrakcyjny pakiet benefitów m.in. prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do wypoczynku, dodatki świąteczne ect.

Ostatnia aktualizacja:
02.01.2019

Praca fizyczna, Przemysł / Produkcja, Serwis / Technika / Montaż