Doradca Klienta

Euro Bank S.A.

Konstantynów Łódzki Łowicz

Wymagania

Główne zadania:

  • sprzedaż produktów bankowych w sposób profesjonalny i zgodny ze standardami obowiązującymi w banku

  • obsługa klientów w zakresie operacji kasowych i sporządzanie dziennych raportów kasowych

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów i udział w akcjach marketingowych

  • realizacja indywidualnych planów sprzedażowych

  • wstępna weryfikacja wniosków kredytowych oraz odpowiedzialność za poziom ryzyka kredytowego

  • odpowiedzialność za kompletność i poprawność prowadzonej dokumentacji

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie maturalne

  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży produktów finansowych lub usług telekomunikacyjnych

  • wysokie zdolności komunikacyjne

  • nastawienie na budowanie pozytywnych, długotrwałych relacji z klientami

  • wiedza na temat produktów bankowych będzie dodatkowym atutem

  • samodzielność, sumienność, odpowiedzialność

Oferujemy:

  • pracę na pełen etat na podstawie umowy o pracę w placówce partnerskiej eurobanku

  • stałe wynagrodzenie uzupełniane systemem premiowym

  • profesjonalne oraz bezpłatne szkolenia (wdrożeniowe oraz podnoszące kwalifikacje zawodowe)

  • przejrzystą ścieżkę kariery umożliwiającą rozwój zawodowy

  • pracę w przyjaznym zespole

Ostatnia aktualizacja:
15.02.2017

Finanse / Bankowość, Księgowość / Audyt / Podatki, Sprzedaż / Obsługa klienta