Projektant Odzieży

Zaps Fashion Group Katarzyna Arendt spółka jawna

Rzgów

Opis stanowiska

Do zadań osoby, którą zatrudnimy na w/w stanowisku należeć będzie:

  • projektowanie szerokiej gamy odzieży damskiej zgodnej z koncepcją marki

  • monitoring rynku odzieżowego i analiza najnowszych tendencji w modzie damskiej

  • wyznaczanie trendów kolekcji, bazy kolorystycznej oraz motywów na dany sezon

  • nadzór nad realizacją zaakceptowanych modeli i opracowanie ich do produkcji w określonym terminie

  • prowadzenie dokumentacji projektowej

  • współpraca z technologami grafikami i producentami

Wymagania

Od potencjalnych kandydatów oczekujemy:

  • doświadczenia w projektowaniu odzieży

  • podstaw wiedzy z zakresu konstrukcji odzieży i technologii szycia

  • znajomości branży odzieżowej, w szczególności zainteresowania najnowszymi trendami mody damskiej

  • znajomości oprogramowania wspomagającego proces projektowania oraz programów graficznych (Corel Draw) oraz biurowych (MS Office)

  • wyobraźni przestrzennej oraz rozwiniętego poczucia estetyki

  • pasji i kreatywności w zakresie tworzenia nowoczesnego wzornictwa, doboru barw i kolorów

  • pełnego zaangażowania

  • umiejętności samodzielnego podejmowania decyzji

  • dobrej organizacji oraz umiejętności pracy w zespole

  • czynnego prawa jazdy kat. B oraz gotowości do odbywania podróży służbowych

Oferujemy

Wybranej osobie oferujemy:

  • stabilne miejsce zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku odzieżowym

  • ciekawą pracę w kreatywnym zespole

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • miłą i przyjazną atmosferę pracy

Ostatnia aktualizacja:
19.11.2017

Branża / kategoria:
Media / Sztuka / Rozrywka, Przemysł / Produkcja