SAP SD Consultant

Washington Frank International

Opis stanowiska

SAP SD- Warszawa. Stacjonarna rola, dynamiczna kariera!

Poszukujesz nowej roli z SAP SD w Warszawie? Czy interesuje Cię praca stacjonarna w firmie konsultingowej? Jeśli tak, ta oferta może być właśnie tym, czego szukasz!

Obecnie poszukuję specjalistów SAP SD dla mojego klienta, firmy konsultingowej specjalizującej się we wdrożeniach SAP. Firma szczyci się różnorodnością międzynarodowych projektów, możliwościami rozwoju oraz współpracą z największymi klientami na rynku.

Wymagania

Dzisiaj także Ty masz możliwość dołączyć do ich dynamicznego zespołu specjalistów, jeśli:

  • Posiadasz dobre doświadczenie pracy z SAP SD

  • Pracowałeś na projektach full life-cycle

  • Posiadasz doświadczenie pracy przy wdrożeniach i supporcie projektów SAP i ich użytkowników

  • Sprawnie posługujesz się językiem angielskim w mowie i w piśmie

  • Potrafisz pracować zespołowo i szybko się uczysz

  • Jesteś kreatywny i posiadasz zdolności analityczne

Oferujemy

Firma oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Ciągłość projektów

  • Prace z najnowszymi technologiami: SAP S/4HANA, FIORI

  • Ubezpieczenie na życie

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Kartę Multisport

+jeden dzień pracy zdalnej

Ostatnia aktualizacja:
11.03.2019

Branża / kategoria:
Informatyka / Administracja