Kierownik Rekrutacji

IDES Consultants Polska Sp. zo.o.

Opis stanowiska

Zadania / obowiązki:

  • Nadzór nad realizacją celów organizacji (w tym szczególnie działu rekrutacji) definiowanych za pomocą budżetu, KPI’s ilościowych i jakościowych oraz prowadzonych projektów;

  • Zarządzanie podległym personelem;

  • Standaryzacja pracy w każdym z oddziałów;

  • Wdrażanie nowych rozwiązań optymalizujących pracę oraz dostosowujących potrzeby organizacji pod zmieniające się oczekiwania klientów oraz możliwości rynkowe;

  • Kształtowanie kultury organizacyjnej firmy, systemów motywacyjnych i systemów wynagrodzeń.

Wymagania

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem;

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;

  • Doświadczenie w pracy w APT- mile widziane;

  • Umiejętności liderskie, przywódcze;

  • Optymizm;

  • Umiejętność organizacji czasu swojego i zespołu;

  • Mobilność;

  • Nastawienie na cel;

  • Dobra znajomość j. angielskiego.

Oferujemy

Firma oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie;

  • Narzędzia pracy, w tym samochód służbowy;

  • Pracę pełną wyzwań;

  • Możliwość zarządzania energetycznym i entuzjastycznym zespołem;

  • Możliwość posługiwania się j. angielskim.

Ostatnia aktualizacja:
24.05.2017

Branża / kategoria:
Human Resources / Kadry, Kadra zarządzająca