Koordynator magazynu

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Nr ref: EKM/050/QNN

Zadania:

  • Oodpowiedzialność za zapewnienie płynnego i efektywnego przebiegu procesów magazynowych

  • Zarządzanie codziennym funkcjonowaniem poszczególnych sekcji magazynu

  • Aktywny udział w ciągłych udoskonaleniach projektu

  • Planowanie i organizacja działań podległego zespołu

  • Monitorowanie i zarządzanie procesami BHP

Wymagania

Wymagania:

  • Uprawnienia na wózki widłowe i doświadczenie w pracy na wózkach wysokiego składowania - warunek konieczny

  • Znajomość programu SAP

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Doświadczenie i umiejętność zarządzania magazynem

  • Umiejętność planowania i realizacji powierzonych zadań

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem - mile widziane

Oferujemy

Oferujemy:

  • Umowę o pracę tymczasową z możliwością przejęcia bezpośrednio przez Pracodawcę po kilku miesiącach pracy

  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie

  • Możliwość skorzystania z pakietu benefitów ManpowerPremium

  • Miłą atmosferę w pracy

    Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 412.

    Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez ManpowerGroup Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Nowogrodzkiej 68, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z grupy Manpower oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."

Ostatnia aktualizacja:
11.03.2017

Branża / kategoria:
Logistyka / Dystrybucja, Praca fizyczna