Młodszy Specjalista / Specjalista ds. Systemów IT

TP TELTECH Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Oferujemy:

  • Zatrudnienie przez Firmę zewnętrzną na umowę o pracę w pełnym etacie lub inna dogodna forma zatrudnienia

  • pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna; karta sportowa

  • telefon służbowy

  • szkolenia zapewniające rozwój

  • ambitne projekty dla lidera rynku telekomunikacyjnego

Wymagania

Opis zadań na stanowisku:

  • bezpośrednie wsparcie Service Desk

  • wspieranie użytkownika końcowego w codziennej pracy: przyjmowanie zgłoszeń od pracowników w celu niezwłocznego usuwania awarii systemów jw.

  • zapewnienie działania systemu informatycznego w celu utrzymania i monitorowania ciągłości pracy systemów informatycznych firmy

Oferujemy

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • wykształcenie wyższe lub średnie techniczne z dziedziny informatyki lub teleinformatyki

  • min pół roku doświadczenia na stanowisku informatyk/wsparcie Service Desk

  • biegła znajomość OS Windows 7, Pakietów MS Office 2007/2010/2013

  • podstawowa znajomość zagadnień sieci LAN

  • podstawowa znajomość j. angielskiego

  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, systematyczność, asertywność

Ostatnia aktualizacja:
08.12.2017

Branża / kategoria:
Informatyka / Administracja