Specjalista ds. funduszy UE i rozliczania projektów

PHIN Inwestycje Sp. z o. o.

Opis stanowiska

  • analiza  i ocena projektów inwestycyjnych pod kątem możliwości dofinansowania w ramach funduszy UE

  • opracowywanie  dokumentacji aplikacyjnych w ramach Funduszy Europejskich oraz pozostałych krajowych źródeł dofinansowania zgodnie z wytycznymi konkursów (wnioski o dofinansowanie, biznes plany, studia wykonalności)

  • zarządzanie i koordynacja finansami w projektach inwestycyjnych

  • prowadzenie dokumentacji projektów w sposób zgodny z przepisami i zasadami poszczególnych programów

  • opracowanie dokumentów strategicznych (strategie rozwoju, programy rewitalizacji, plany gospodarki niskoemisyjnej)

Wymagania

  • wykształcenie wyższe: preferowane kierunki związane z tematyką funduszy unijnych, nauki społeczne, ekonomia

  • doświadczenie w opracowaniu strategii rozwoju, studiów wykonalności, wniosków o dofinansowanie

  • zdolności analityczne, umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, kreatywność

  • odpowiedzialność i samodzielność w podejmowaniu decyzji

  • biegła znajomość obsługi pakietu Office

  • umiejętność pracy pod presją czasu

  • umiejętność koordynacji wielu zadań w jednym czasie

  • systematyczność, sumienność i skrupulatność, dobra organizacja pracy

  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, nastawienie na współpracę

  • motywacja, zaangażowanie

Oferujemy

  • możliwość rozwoju zawodowego i realizacji złożonych projektów w gronie profesjonalistów

  • umowę o pracę

  • udział w realizacji ciekawych i prestiżowych projektów

  • profesjonalne narzędzia pracy

Ostatnia aktualizacja:
08.12.2016

Administracja biurowa, Doradztwo / Konsulting, Finanse / Bankowość