Programista WEB (JS, Angular)

Bank Pekao SA

Opis stanowiska

Zadania:

  • Rozwój nowych funkcjonalności w aplikacjach bankowości elektronicznej i mobilne

  • Zapewnienie wysokiej jakości oprogramowania (funkcjonalność, wydajność, niezawodność)

  • Współpraca z analitykami, klientem biznesowym i innymi zespołami technicznymi

  • Proponowanie i wdrażanie nowych rozwiązań technologicznych, optymalizacji, usprawnień

Wymagania

Oczekiwania:

  • Komercyjne doświadczenie w wykorzystywaniu wszystkich wymienionych technologii: Angular JS, ES6, TypeScript, HTML5, CSS3, LESS/ SASS. Znajomość ww. technologii na poziomie pozwalającym na sprawne tworzenie aplikacji

  • Min. 2 lat doświadczenia w tworzeniu aplikacji webowych

  • Doświadczenie w integracji działającego prototypu z usługami backend po stronie serwera

  • Bardzo dobre umiejętności interpersonalne i komunikacyjne

  • Znajomość: Angular 2/4, JavaScript, Ajax, XML, JQuery, JSON

  • Znajomość zagadnień:

    • Responsive web design (RWD)

    • User Experience

    • Usability

    • Rich Internet Application (RIA)

    • Aplikacje hybrydowe na urządzenia mobilne

Oferujemy

Korzyści:

  • Praca w zespole scrum’owym zajmującym się w 100% rozwojem aplikacji

  • Pełna wyzwań praca związana z rozwojem dużych systemów bankowych

  • Uczestnictwo w realnych projektach

  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego i poszerzania wiedzy

  • Praca z ekspertami – pasjonatami w swojej dziedzinie

  • System szkoleń i programów rozwojowych

  • Stabilne zatrudnienie i atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych płacowych i pozapłacowych

Ostatnia aktualizacja:
13.06.2019

Branża / kategoria:
Informatyka / Programowanie