Regionalny Kierownik Sprzedaży Faktoringu

Relyon Recruitment

Zakres obowiązków:

  • Profesjonalna obsługa portfela klientów biznesowych spółki
  • Aktywne nawiązywanie kontaktów handlowych z klientami B2B w ramach sprzedaży produktów faktoringowych firmy
  • Budowanie długotrwałych, opartych o efektywność relacji z powierzonymi do obsługi Klientami w zakresie umów faktoringowych
  • Monitorowanie warunków i realizacji umów wraz z wstępną oceną ryzyka
  • Kontrola nad rentownością nabytych wierzytelności
  • Współpraca z działem wsparcia sprzedaży oraz działem ryzyka

Wymagania:

  • Min. 2 lata doświadczenia w pozyskiwaniu i współpracy z klientem biznesowym w branży faktoringowej bądź bankowości
  • Zaawansowana znajomość lokalnego rynku przedsiębiorstw
  • Wykształcenie wyższe (mile widziane kierunki ekonomiczne)
  • Umiejętność utrzymywania długofalowych relacji z klientami
  • Wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne, komunikacyjne i interpersonalne
  • Zainteresowanie branżą finansową
  • Swobodna znajomość MS Office
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Dobra znajomość j. angielskiego

Oferta:

  • Praca w prestiżowym środowisku biznesowym w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • Realna ścieżka dalszego rozwoju z perspektywą awansu na stanowisko Managera Oddziału
  • Pakiet szkoleń wdrażających i produktowych, w tym bieżące wsparcie Managera
  • Stabilna forma zatrudnienia (umowa o pracę)
  • Wynagrodzenie stałe i atrakcyjny system prowizyjny
  • Narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop, telefon
  • Rozbudowany pakiet benefitów: Multisport, opieka medyczna, ubezpiecznie grupowe etc.

Informacje dodatkowe

Wymiar etatu:
Pełny etat

Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony

Min. doświadczenie:
1 rok

Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące

Branża / kategoria:
Bankowość