Pracownik magazynowy

Gi Group Sp z o.o.

Stryków

Opis stanowiska

Obowiązki:

  • Kompletowanie zamówień zgodnie z wytycznymi

  • Kontrola jakościowa i ilościowa przyjmowanych i wydawanych towarów

  • Przygotowywanie towaru do wysyłki

  • Wystawianie i kompletacja dokumentów magazynowych

  • Rozmieszczenie i ułożenie towarów w magazynie

  • Prowadzenie zgodnie z obowiązującymi zasadami ewidencji ruchu i stanów zapasów

Wymagania

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracach w magazynie (mile widziane)

  • Sprawność fizyczna

  • Gotowość do pracy od zaraz w systemie zmianowym

  • Motywacja do pracy

Oferujemy

Oferujemy:

  • Umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Aktywny udział w budowaniu i rozwijaniu nowego centrum dystrybucyjnego

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system motywacyjny dostosowany do doświadczenia, potencjału i osiąganych wyników

  • Możliwość korzystania z programu lojalnościowego dla pracowników, ubezpieczenia grupowego, karty Multisport oraz dodatkowych pakietów medycznych

Ostatnia aktualizacja:
13.10.2017

Branża / kategoria:
Logistyka / Dystrybucja, Praca fizyczna