Mechanik/Ustawiacz Maszyn

Adecco Poland Sp. z o.o.

Zadania:

• Bieżące naprawy, przeglądy i konserwacja maszyn i urządzeń linii rozlewniczych
• Regulacje maszyn i urządzeń przy zmianach formatu produkcyjnego
• Regulacja parametrów maszyn i urządzeń rozlewniczych celem osiągniecia jak najwyższej jakości produktów
• Wykonywanie przezbrojeń maszyn - wymiana części formatowych
• Sprawne i szybkie usuwanie bieżących awarii maszyn produkcyjnych
• Prowadzenie planowych przeglądów technicznych urządzeń zgodnie ze standardami określonymi w dokumentacji technicznej

Oczekiwania:

• Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane specjalności: Mechanik maszyn ,
• Gotowość do pracy w dziale Utrzymania Ruchu w zakładzie produkcyjnym
• Posiadanie praktycznej wiedzy z zakresu Mechaniki popartej minimum 3-letnim doświadczeniem zawodowym
• Umiejętność czytania rysunku technicznego
• Precyzyjność, dbałość o najmniejsze szczegóły

Oferujemy:

• Umowę o pracę
• Zatrudnienie bezpośrednio w firmie
• Pracę w godzinach 6:00 - 14:00 lub 14:00 - 22:00
• Umowę na czas próbny 3 miesiące, kolejną na czas nieokreślowy
• Stawkę godzinową + premie + benefity

Oferta dotyczy pracy stałej. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Poleć Adecco swoim znajomym, którzy poszukują pracy - mamy wiele ciekawych ofert pracy stałej i tymczasowej.

Numer referencyjny: MUM/09/2017/GRM

Informacje dodatkowe

Wymiar etatu:
Pełny etat

Rodzaj umowy:
Na czas określony

Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok

Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe

Branża / kategoria:
Produkcja