Manager ds. kontroli jakości

MONNARI TRADE S.A.

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

  • Przeprowadzanie kontroli jakości towaru w trakcie procesu produkcyjnego ale tez po jego zakończeniu

  • Odpowiedzialność za wdrożenie procesu kontroli jakości produkcji u dostawców zagranicznych

  • Kontrola wzorów pod względem jakościowym

  • Organizacja kontroli przeprowadzanych prze firmy zewnętrzne w fabrykach producentów w celu weryfikacji jakości zamawianych produktów

  • Przygotowywanie instrukcji oraz procedur w zakresie poprawy jakości i technologii produkcji odzieży dla producentów

  • Sporządzanie raportów i analiz jakościowych

  • Nadzór nad dokumentacją projektową i jakościową

Wymagania

Wymagania:

  • Komunikatywny język angielski

  • Praktyczna znajomość procesu produkcji odzieży

  • Komunikatywność

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży odzieżowej – dodatkowy atut

  • Znajomość metod rozwiązywania problemów jakościowych

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej, dokładność

  • Gotowość do odbywania zagranicznych wyjazdów służbowych

  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy

  • Szkolenia, możliwość rozwoju zawodowego, możliwość awansu

  • Wyjazdy służbowe za granicę

  • Zakupy na preferencyjnych warunkach.

  • Możliwość przystąpienia do pakietu sportowego i/lub ubezpieczenia grupowego

Ostatnia aktualizacja:
03.04.2019

Branża / kategoria:
Kontrola jakości