Specjalista ds. Zamówień Publicznych i Wsparcia Sprzedaży

HR Support

Aleksandrów Łódzki Pabianice Skierniewice Zgierz Łódź

Opis stanowiska

OBOWIĄZKI:

  • Wspieranie przedstawiciela handlowego

  • Pomoc w przygotowaniu ofert dla klientów prywatnych i instytucjonalnych

  • Odpowiedzi na zamówienia publiczne

  • Współpraca z działem prawnym

  • Wsparcie w zakresie adaptacji

  • Uzupełnianie systemu CRM, przygotowanie raportów

  • Wsparcie konferencji, wystaw, wydarzeń, przetargów

  • Rozliczanie harmonogramu wdrażania i fakturowania

  • Zarządzanie wskaźnikami wydajności dla sprzedaży

Wymagania

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe

  • Doświadczenie na podobnym stanowisko

  • Znajomość prawa zamówień publicznych

  • Wiedza z zakresu zarządzania organizacją

  • Biegła znajomość j. angielskiego oraz polskiego

Oferujemy

PRACODAWCA ZAPEWNIA:

  • Stabilne warunki zatrudnienia: umowę o pracę

  • Niezbędne narzędzia pracy (komputer, telefon)

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Pracę w prestiżowej firmie w międzynarodowym środowisku

  • Przyjazną i nastawioną na pracownika polityka firmy

  • Szkolenia zagraniczne

Ostatnia aktualizacja:
12.04.2019

Branża / kategoria:
Administracja biurowa, Sprzedaż / Obsługa klienta