Python Developer

Power Media

Opis stanowiska

Dla naszego klienta tworzącego oprogramowania (nowoczesne aplikacje, portale i narzędzia) zwiększające efektywność i usprawniające pracę firm, poszukujemy: Python Developera – do pracy zdalnej

Osoba na tym stanowisku będzie miała za zadanie utrzymanie i rozwój aplikacji dla klienta firmy (branży motoryzacyjnej, leadera na rynku).

Oczekiwania:

  • 2 lata doświadczenia Python/Django;

  • Znajomość HTML/CSS;

  • Znajomość relacyjnych baz danych SQL/POSTGRESQL;

  • Znajomość systemu kontroli wersji GIT;

  • Znajomość narzędzi wyszukiwania pełnotekstowego SOLR/Elastic Search;

  • Redis;

  • Vagrant/Docker;

  • Znajomość angielskiego -komunikatywnie;

Mile widziane:

  • Doświadczenie w administracji serwerami;

  • Doświadczenie : javascript, php, java/kotlin;

Wymagania

Firma oferuje:

  • Umowę B2B

  • Projekt długofalowy

  • Praca zdalna

Ostatnia aktualizacja:
06.04.2019

Branża / kategoria:
Informatyka / Programowanie