Inżynier Specjalista Automatyk

ABB Sp. z o.o.

Opis stanowiska

  • Konserwacje i remonty maszyn, urządzeń i instalacji produkcyjnych;

  • Diagnozowanie i usuwanie awarii w zakresie automatyki, elektroniki, elektryki;

  • Zarządzanie częściami zamiennymi i materiałami dla planowanej obsługi oraz remontów;

  • Minimalizowanie okresów przestojów maszyn i kosztów napraw;

  • Naprawa urządzeń elektrycznych i elektronicznych;

  • Współpraca z Działem Technicznym oraz firmami zewnętrznymi podczas instalacji oraz serwisowania maszyn i urządzeń.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: automatyka, robotyka);

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;

  • Znajomość maszyn i urządzeń produkcyjnych;

  • Doświadczenie w diagnozowaniu i naprawie urządzeń elektronicznych;

  • Znajomość programowania PLC, Ge Fanuc będzie dodatkowym atutem;

  • Znajomość diagnozowania i konfigurowania PC;

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;

  • Uprawnienia SEP do 1 kV;

  • Umiejętność przekazywania wiedzy i dzielenia się doświadczeniem;

  • Zdolność do pracy pod presją czasu;

  • Umiejętność analitycznego myślenia i planowania;

  • Dyspozycyjność;

  • Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

  • Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie;

  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach;

  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności;

  • Miłą atmosferę pracy.

Ostatnia aktualizacja:
09.09.2018

Inżynieria / Projektowanie, Logistyka / Dystrybucja, Przemysł / Produkcja, Serwis / Technika / Montaż