Pracownik Magazynu

Pharmalink Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

  • Kompletacja zamówień na podstawie dokumentu WZ

  • Wykładanie towaru na półki

  • Utrzymanie porządku i czystości w miejscu pracy

Wymagania

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Umiejętności pracy w zespole

  • Dokładności, sumienności i rzetelności

  • Umiejętności szybkiego uczenia się

  • Gotowości do pracy 2 zmianowej

  • Mile widziane doświadczenie w pracy jako operator wózka widłowego na magazynie

Oferujemy

Oferujemy:

  • Pracę w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Cykl szkoleń przygotowujących do pracy

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

  • Dofinansowanie pakietu sportowego Fit Profit

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Możliwość ubezpieczenia Grupowego

  • Ubezpieczenie lekowe (80% dofinansowania do leków na receptę)

Ostatnia aktualizacja:
18.10.2017

Logistyka / Dystrybucja, Praca fizyczna, Transport / Spedycja