Specjalista ds. Celnych

Corning Optical Communications Polska Sp. z o.o.

Stryków

Opis stanowiska

JAKIE BĘDĄ TWOJE ZADANIA:

  • Przygotowywanie zgłoszeń celnych oraz deklaracji INTRASTAT

  • Współpraca z agencjami celnymi

  • Kontakt z organami Urzędu Celnego oraz Izby Celnej

  • Sporządzanie i rozliczanie świadectw pochodzenia oraz certyfikatów dla klienta

  • Monitorowanie zmian w przepisach prawa celnego

Wymagania

CZEGO OCZEKUJEMY:

  • Wykształcenia wyższego

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Znajomości zasad prawa celnego unijnego oraz procedur celnych

  • Komunikatywnej znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • Biegłej znajomości obsługi komputera (znajomość programu SAP będzie dodatkowym atutem)

  • Mile widziana znajomość programu HUZAR

Oferujemy

CO OFERUJEMY:

  • Przyjazną atmosferę w pracy

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Wynagrodzenie adekwatne do prezentowanych umiejętności i doświadczenia

  • Pakiet benefitów, w tym premię roczną, opiekę medyczną, dofinansowanie do karty MultiSport oraz do posiłków (kantyna w miejscu pracy), program doceniania i nagradzania

  • Duże możliwości rozwoju w międzynarodowej firmie, w tym udział w szkoleniach, programach rozwojowych oraz mentoringowych

Ostatnia aktualizacja:
06.04.2019

Branża / kategoria:
Logistyka / Dystrybucja, Transport / Spedycja