Pielęgniarka / Pielęgniarz

Medicover Sp. z o.o.

Opis stanowiska

CM Piłsudskiego

ul. Piłsudskiego 3

Dla Nas ważny jest człowiek a nie CV.

Dlatego wystarczy, że klikniesz Aplikuj i zaznaczysz odpowiedzi w formularzu.

Coś o Tobie:

  • posiadasz kurs szczepień ochronnych (każdy dodatkowy kurs będzie atutem)

  • masz doświadczenie w zawodzie Pielęgniarki - mile widziane

  • posiadasz aktualne prawo wykonywania zawodu

Wymagania

Nasza oferta w pigułce:

  • dofinansowanie kursów specjalistycznych przez Medicover – zakres uzależniony od rodzaju świadczonych usług w dedykowanej przychodni

  • elastyczny grafik, praca w 12- lub 7,5-godzinnym systemie pracy

  • wolne wszystkie niedziele i święta

  • umowę o pracę bez okresu próbnego

  • jasną ścieżkę rozwoju

  • benefity m.in. prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twoich bliskich, współfinansowana karta sportowa, inne usługi i produkty na platformie Medicover Benefits i wiele więcej

  • aż 70% pracowników Medicover uważa atmosferę i relacje jako największy atut firmy

Oferujemy

Będziesz odpowiedziany/a za:

  • pracę w gabinecie zabiegowym i punkcie pobrań

  • wykonywanie szczepień ochronnych

  • wykonywanie badań specjalistycznych (np. EKG)

  • przygotowywanie pacjenta do badań lekarskich oraz nadzór nad dokumentacją medyczną pacjenta

  • współpraca ze specjalistami m.in. asystowanie przy zabiegach chirurgicznych

Szczegóły oferty oraz odpowiedzi na pytania dostaniesz aplikując na ogłoszenie lub dzwoniąc pod nr 604-506-904

Ostatnia aktualizacja:
17.03.2019

Branża / kategoria:
Medycyna / Opieka zdrowotna