HR Business Partner

ING Bank Śląski S.A.

Opis stanowiska

W naszym zespole będziesz odpowiedzialny/a za:

  • Identyfikację potrzeb klientów wewnętrznych w zakresie HR, przygotowywanie propozycji rozwiązań wspierających jednostki biznesowe

  • Doradztwo personalne dla kadry menedżerskiej w dedykowanym obszarze w zakresie polityk, procesów i produktów HR/prawa pracy

  • Wsparcie Managerów w realizacji procesów personalnych w obszarach:

    • rekrutacji

    • wyznaczania i oceny zadań

    • rozwoju pracowników

    • wynagrodzeń, premii oraz benefitów

  • Współtworzenie planów sukcesji, planów działań rozwojowych dla kluczowych talentów

  • Uczestnictwo w projektach prowadzonych w ramach obszaru HR i Banku

  • Rozwijanie i rekomendowanie „najlepszych praktyk” z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego

  • Doświadczenia min. 5 lat na podobnym stanowisku

  • Wiedzy specjalistycznej z zakresu rozwoju, szkoleń, rekrutacji, wynagrodzeń, premii, benefitów, zatrudnienia i relacji pracowniczych, planowania i budżetowania, prawa pracy

  • Proaktywności, samodzielności w działaniu

  • Gotowości do realizowania postawionych zadań poprzez pracę zespołową i współpracę wewnątrz organizacji

  • Umiejętności budowania i utrzymywania relacji

  • Komunikatywności

  • Analitycznego myślenia

  • Umiejętności adaptacji i godzenia interesów stron

  • Gotowości do ciągłego uczenia się

  • Gotowości do podróżowania, zgodnie z wymaganiami charakterystycznymi dla dedykowanego obszaru biznesowego.

  • Prawa jazdy

  • Znajomości języka angielskiego w stopniu dobrym

Oferujemy

Naszym pracownikom oferujemy:

Ostatnia aktualizacja:
10.05.2017

Branża / kategoria:
Finanse / Bankowość, Human Resources / Kadry