Magazynier- Łódź Górna

InterKadra Sp. z o.o.

InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej,Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:
Magazynier z Uprawnieniami na Wózki Łódź-Górna
Miejsce pracy: Łódź – Górna

Obowiązki:
• Prace magazynowe;
• Kompletacja towarów;
• Obsługa wózka widłowego.

Wymagania:
• AKTUALNA KSIĄŻECZKA SANEPID;
• UPRAWNIENIA NA WÓZKI WIDŁOWE;
• Sprawność fizyczna oraz manualna;
• Obsługa systemu WMS;
• Praca z terminalem.

Oferujemy:
• Pracę w systemie 3-zmianowym: 6-14; 14-22; 22-6;
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową;
• Wynagrodzenie 2800 zł brutto- po okresie próbnym podwyżka.

W przesłanych aplikacjach prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą; z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Informacje dodatkowe

Wymiar etatu:
Pełny etat

Rodzaj umowy:
Na czas określony

Min. doświadczenie:
Tylko praktyki

Min. wykształcenie:
Podstawowe

Branża / kategoria:
Logistyka