Program Stażowy Dla Ludzi z Pomysłem - ŁańcuchDostaw

Leroy Merlin Polska Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Jeżeli:

  • jesteś studentem 5 roku lub absolwentem studiów kierunkowych (ekonomicznych, logistycznych lub pokrewnych)

  • wiążesz swoją przyszłość zawodową z planowaniem łańcucha dostaw, importem, transportem, optymalizacją procesów lub logistyką sklepową

  • pogłębiasz swoją wiedzę śledząc trendy i rozwój rynku w tym obszarze

  • posiadasz bardzo dobre umiejętności analizy i interpretacji danych tak, aby na ich podstawie wyciągać wnioski

  • lubisz pracę w dynamicznym i pełnym wyzwań środowisku

  • efektywnie i sprawnie komunikujesz się z innymi

  • potrafisz przekonywać do swojego zdania w oparciu o argumentację merytoryczną

  • dobrze organizujesz swój czas i samodzielnie podejmujesz decyzje

  • bardzo dobrze znasz język angielski (znajomość języka francuskiego będzie dodatkowym atutem)

Wymagania

Będziesz odpowiedzialny za:

  • w zależności od obszaru, w którym będziesz odbywać staż będziesz miał możliwość rozwoju swoich kompetencji, m.in. poprzez

    • utrzymanie odpowiedniego poziomu zapasów

    • optymalizację łańcucha dostaw w obszarach dystrybucji, finansów oraz transportu

    • wsparcie procesu negocjacji z dostawcami

    • zapewnienie dostępności produktów w sklepach

Oferujemy

Oferujemy Ci:

  • umowę o pracę na pełen etat (min 4/5 etatu) w ramach rocznego programu stażowego w Dyrekcji Łańcucha Dostaw

  • prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie i kartę Multisport

  • akcjonariat pracowniczy, udział w zyskach przedsiębiorstwa

  • dogodny dojazd do biura  - Centrala mieści się przy drugiej linii metra

  • możliwość przyłączenia się do licznych inicjatyw na rzecz społeczności lokalnych poprzez Fundację Leroy Merlin Polska

Ostatnia aktualizacja:
12.01.2018

Logistyka / Dystrybucja, Praktyki / Staż, Transport / Spedycja