SPECJALISTA ds. REKRUTACJI

Progres Sp. z o.o. Sp. k.

Opis stanowiska:

  • prowadzenie projektów rekrutacyjnych na stanowiska specjalistyczne średniego szczebla
  • wykorzystywanie dostępnych narzędzi rekrutacyjnych
  • poszukiwanie kandydatów metodą Direct Search i Executive Search
  • przeprowadzenie rozmów kwalifikacyjnych
  • kształtowanie polityki Emloyer Branding firmy
  • współpraca z poszczególnymi działami firmy na potrzeby realizowanych projektów rekrutacyjnych

Wymagania:

  • doświadczenie na stanowisku dającym możliwość prowadzenia różnorodnych projektów rekrutacyjnych
  • znajomość i umiejętność korzystania z nowoczesnych narzędzi rekrutacyjnych
  • kreatywność
  • komunikatywność
  • otwartość na zmiany
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej

Oferujemy:

  • praca w prestiżowej firmie
  • pakiet socjalny
  • szkolenia
  • wyjazdy integracyjne
  • pensja dwu-składnikowa

Informacje dodatkowe

Wymiar etatu:
Pełny etat

Rodzaj umowy:
Na czas określony

Min. doświadczenie:
1 rok

Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie

Branża / kategoria:
Human Resources