Asystent ds. Zakupów

Da Grasso Sp. z o.o.

Opis stanowiska

  • analiza rynku pod kontem producentów, dostawców, usługodawców, z branży spożywczej

  • tworzenie i aktualizowanie bazy dostawców / producentów na produkty wykorzystywane w sieci pizzerii (surowce i produkty gotowe)

  • dostarczanie kierownikowi działu informacji i materiałów do sporządzenia opinii dotyczących złożonych w przetargach ofert

  • przygotowanie projektów umów na dostawy sieciowe

  • archiwizacja dokumentacji związanej z zawarciem kontraktów sieciowych

  • pozyskiwanie raportów od firm z którymi zawarto kontrakty na zakupy sieciowe

  • przygotowanie danych do raportów zbiorczych działów dla kierownika działu

  • poszukiwanie nowych dostawców na produkty spożywcze

Wymagania

  • dokładność i skrupulatność

  • dobra znajomość pakietu MS Office

  • samodzielność w działaniu oraz bardzo dobra organizacja pracy

  • umiejętność ustalania priorytetów oraz planowania

  • dobra znajomość języka angielskiego – wymagana do rozmów
    z klientami obcojęzycznymi

  • czynne prawo jazdy kat. B

  • wykształcenie wyższe

Oferujemy

  • pracę w młodym, dynamicznym zespole firmy o ugruntowanej pozycji
    na rynku, działającej w stabilnej branży

  • możliwość uczestniczenia w ciekawych projektach
    o zasięgu ogólnokrajowym

  • stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia

Ostatnia aktualizacja:
20.07.2017

Branża / kategoria:
Sprzedaż / Obsługa klienta, Zakupy