Doradca Techniczno - Handlowy

Rywal-RHC sp. z o.o.

Aleksandrów Kujawski Toruń

Opis stanowiska

Co będzie w zakresie Twoich obowiązków?

  • przeprowadzanie pokazów urządzeń technicznych

  • przygotowywanie ofert handlowych

  • wizyty handlowe u Klientów

  • doradztwo techniczne

  • realizacja zadań budżetowych

  • rozwój sprzedaży na powierzonym obszarze działania

Wymagania

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • doświadczenia w handlu B2B, ewentualnie B2C

  • wykształcenia minimum średniego, preferowane techniczne

  • prawa jazdy kat. B

  • gotowości do częstych wyjazdów służbowych

  • sprawnej obsługi narzędzi pakietu MS Office

  • umiejętności budowania relacji, sumienność i konsekwencja w osiąganiu celów

  • mile widziana znajomość programu CDN XL

Oferujemy

Co możemy Ci zaoferować?

  • solidne przygotowanie do nowej roli

  • stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie, składające się ze stałej podstawy i premii uzależnionej od wyników

  • niezbędne narzędzia pracy, w tym samochód służbowy do użytku prywatnego

  • możliwość szkoleń i podnoszenia własnych kwalifikacji,

  • dodatkowe benefity, m.in. kartę Multisport, grupowe ubezpieczenie na życie, dofinansowanie wypoczynku

Ostatnia aktualizacja:
27.02.2019

Branża / kategoria:
Serwis / Technika / Montaż, Sprzedaż / Obsługa klienta