Kierownik robót sanitarnych

WALMAR

Opis stanowiska

  • planowanie, koordynacja oraz realizacja robót branży sanitarnej w oparciu o wymagania kontraktu oraz dokumentację projektową, harmonogramy, przepisy BHP

  • sprawowanie stałej kontroli oraz bieżącego nadzoru nad procesem realizacji robót sanitarnych

  • prowadzenie dokumentacji w zakresie robót sanitarnych

  • weryfikacja dokumentacji projektowej oraz zastosowanych rozwiązań,

  • ścisła współpraca z Generalnym Wykonawcą i podwykonawcami oraz dostawcami materiałów i usług,

  • odpowiedzialność za jakość, koszty i czas realizowanych inwestycji

  • raportowanie postępów prac

Wymagania

  • 5 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku kierownika robót sanitarnych (mile widziane doświadczenie przy budowie sieci sanitarnych)

  • uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w zakresie sieci i instalacji sanitarnych – bez ograniczeń

  • umiejętność zarządzania podległym zespołem, oraz organizacją pracy podwykonawców

  • bardzo dobra znajomość obsługi pakietu Microsoft Office, AutoCAD

  • bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność i skrupulatność

  • komunikatywność, pozytywne nastawienie

  • dyspozycyjność i gotowość do relokacji po zakończonym projekcie

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • niezbędne narzędzia pracy

  • współpraca z renomowanymi kontrahentami

Ostatnia aktualizacja:
29.05.2019

Branża / kategoria:
Budownictwo / Geodezja